top of page
Обложка Facebook-события 1920x1080 пикс - Twitter-реклама.jpeg

Вітаємо, Супермамо!

Нагороджуємо справжніх героїнь нашого часу, які віртуозно поєднують все на світі! Розкажіть свою історію. Участь безкоштовна

Для кого премія

Наша мета – показати, що можна успішно поєднувати виховання дітей з побудовою особистого бренду та власною реалізацією у різних сферах життя. Наголошуючи на заслугах видатних жінок перед сім'єю та суспільством, ми створюємо правильний імідж сучасного материнства.

Якщо ви саме така Супермама - подавайте заявку у номінації та чекаєте старту голосування! Або надсилайте анкету тим, хто на вашу думуку, заслуговує, щоб її історія була почутою!

Номінації

Супермама-бізнес

Номінація для мам, які вміють поєднувати виховання дітей із кар'єрою, а саме: одночасно бути гарною мамою та займати високу посаду у компанії; займатися власною справою - розмір справи та прибуток не мають значення;

Супермама-велике серце

Номінація для мам, які поєднують материнство з допомогою суспільству, а саме: реалізують соціально-корисні проекти; є соціальними працівниками, волонтерами, беруть активну участь у допомозі незахищеним верствам населення; підтримують різні соціальні заходи

Супермама-внутрішня сила

Номінація для мам, які мають 3 і більше дітей (власних або усиновлених), для мам, які виховують дітей з вадами (від 1 дитини), а саме: знаходять час і сприяють розвитку кожної дитини; роблять життя оточуючих незвичайним, дають все необхідне кожній дитині.

Супермама-сила волі

Номінація для мам, які після  дитини знайшли в собі сили схуднути на велику кількість кілограм, покинули погані звички, зробили над собою зусилля, а також: прищеплюють здоровий спосіб життя своїй родині; надихають оточуючих власними результатами; своїм прикладом доводять, що немає нічого неможливого.

Супермама-героїня

для жінок, які щодня сприяють перемозі, нашому спокою своєю службою: лікарі, працівники ДСНС, енергетиків, поліції, ЗСУ, ТРО,  та інших служб критичної інфраструктури.

Grand Prix

Організатори на свій розсуд можуть оцінити на окрему номінацію Гран-прі конкурсантку, яка за висновками голосування не набрала достатню кількість балів.

Для подачі заявки на участь у конкурсі необхідно зареєструватися на сайті, натиснувши кнопку «Подати заявку» вище.​

 • Номінантами конкурсу «Супермама - це я!» можуть бути повнолітні громадянки України, які постійно проживають на території України та мають дитину чи дітей (у тому числі прийомних, опікунів).

 • Учасниця може бути номінований тільки в одній із 5 номінацій.

 • Переможниці премії «Супермама - це я!» будуть обрані двома способами: це інтернет-голосування та оцінованням анкет на сайті. за принципом 1 людина (реєстрація)=1 голос.

 • Організатори на свій розсуд можуть оцінити на окрему номінацію Гран-прі конкурсантку, яка за висновками голосування не набрала достатню кількість балів.

 • Поширення посилань на вашу анкету/історію дозволяється.

 • Кожна історія проходитиме модерацію та організатори залишають за собою право не пропустити історію до відбору за невідповідність критеріям та етичним нормам на власний розсуд.

 • Якщо конкурсанти наберуть однакову кількість балів, буде залучене експертне журі з повідомленням про це у соцмережах організатора.

Що отримає переможниця?

У кожній номінації переможниці отримають цінні подарунки та іменну нагороду від партнерів заходу:

Романтические ваучеры

Квиток на Фестиваль Супермама

Цветочная косметика

Набір доглядової косметики

Золотой теннисный кубок

Статуетку з гравіюванням та номінацією

Журнал красоты

Публікацію в ЗМІ історію переможниці з фото

Люди с фото

Окремий пост з історією на сторінці Інстаграм

Букет цветов

Букет та подарунковий сертифікат

Забронюйте своє місце

 • Вечірка-провокація Adults Supermoms Only
  Вечірка-провокація Adults Supermoms Only
  сб, 09 бер.
  GNRTR Coworking
  09 бер. 2024 р., 16:00 – 20:00
  GNRTR Coworking, вулиця Михайла Грушевського, 3, Київ, Україна, 01001
  09 бер. 2024 р., 16:00 – 20:00
  GNRTR Coworking, вулиця Михайла Грушевського, 3, Київ, Україна, 01001
  No Laws. No Limits. One Rule. Adults only! Бурлеск та богемні ноти в атмосферному будинку 1932 року, ярмарка для дорослих, лекторій виключно дорослих тем, квест Мафія, циркові виступи та модний показ незвичних колекцій. Майстер-клас з Heels, метафоричні карти. Український Stand UP
  Поділитися

Save Your Spot

bottom of page